Пітцик та Хорошавін на етапі RCI

Пітцик та Хорошавін на етапі RCI
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine RCI SimRacingUA
Переглядів: 254

Старт гонки, яка відбулася 3 вересня, переносився двічі — спершу організатори допустили помилку в налаштуваннях сервера, а потім на першому колі заїзду в масовій аварії постраждали більшість учасників пелотону. В результаті, боротьба на Kyalami замість 120 хвилин тривала 90, що вплинуло на стратегію екіпажу Ballas Team Ukraine.

Олег Пітцик із 38 учасників кваліфікувався на 9-те стартове місце. На першому колі дистанції киянин втратив кілька позицій через агресивні дії екіпажів #27 та #1. Певний час Пітцик наздоганяв групу лідерів, а потім в одному із поворотів йому вдалось обігнати кількох учасників — до сервісу Олег заїхав у середині топ-10. Перехопивши естафету у партнера, Домінік Хорошавін повернувся на трасу на 15-й позиції, попереду невгамонного Bentley #27, але швидко повернув 7-ме місце.

У другій половині заїзду велика кількість учасників отримала штрафи у вигляді 5...15 сек. На жаль, не став виключенням і екіпаж української команди — 5 секунд штрафу не полегшували завдання боротьби з суперниками. Враховуючи штрафний баласт, атакувати було важливо, але...

Домінік неодноразово намагався обігнати суперника на Bentley, який рухався повільніше, однак той був непрогнозованим — кілька разів змінював траєкторії руху на прямих, обороняв внутрішній радіус при виході із повороту. Зваживши ситуацію, українські пілоти вирішили не ризикувати і фінішували сьомими...

«Ми виступили достойно, хоча я не повністю задоволений своїм темпом. Краще так, ніж у бетоні», — поділився враженнями від гонки Домінік Хорошавін.

«Враховуючи наш темп, ми могли претендувати на четверте місце, однак цього разу не вдалось. Той Bentley #1 зіпсував гонку мені на початку заїзду, а потім Домініку. Потрібно буде розібратись детальніше», — прокоментував перебіг подій Олег Пітцик.