Подвійний успіх BMW Motorsport

Подвійний успіх BMW Motorsport
Категорія: eChamps
Tags: DTM eSports eVLN iRacing Race Room
Переглядів: 2522

У вівторок, 27 жовтня, одразу в двох віртуальних першостях успішними виступами відзначились представники BMW Motorsport — під час Гранд Фіналу чемпіоната DTM Esports (платформа RaceRoom) та на заключному етапі Digital Nürburgring Endurance Series (платформа iRacing).

Як і протягом усього сезону, в рамках Гранд Фіналу DTM Esports, разом з 18 сімрейсерами у складі шести Зірок регулярного чемпіонату DTM кольори BMW Motorsport захищали Лукас Ауер (Lucas Auer) (AUT), Тімо Глок (Timo Glock) (GER) та Шелдон ван дер Лінде (Sheldon van der Linde). При цьому Ауер та Лінде змагались безпосередньо в якості пілотів, а крім того всі троє ще й виконували роль керівників однойменних команд, Team Auer, Team Glock Team Linde, до складу яких увійшли по три сімрейсери. І слід відзначити, що успіх для
BMW Motorsport принесли саме сімрейсери, а саме Моріц Льонер (Moritz Löhner) з команди ван дер Лінде.

Перед Гранд Фіналом, після трьох етапів (шести гонок) першості, Льонер посідав в особистому заліку другу позицію, програючи лідируючому Джеку Кейтлі всього 16 очок. І це при тому, що Гранд Фінал проходив на трьох різних трасах (одна з них була відома завчасно, а саме Hockenheim, а ще дві, Portimao та Red Bull Ring, до останнього тримались в таємниці), а очки нараховувались у подвійному розмірі, і за перемогу можна було здобути аж 50 пунктів.

Перший фінальний раунд Льорнер програв своєму основному супернику — Кейтли гонку на Portimao виграв (+50 очок), а сам Моріц фінішував лише п”ятим (+20 очок). Зате під час двох наступних раундів підлеглий Шелдона ван дер Лінде приборкав ситуацію на свою користь, першим перетнувши фінішну лінію і на Red Bull Ring, і на трасі Hockenheim, в той час як Кейтлі обидві гонки закінчив лише шостим. В результаті, Моріц Льонде виграв чемпіонат в особистому заліку, а в заліку команд перемогу здобула Team Sheldon.

Що ж стосується фіналу 9-етапної першості Digital Nürburgring Endurance Series, то на ньому відзначилась команда BMW Bank Team у складі Бруно Спенглера (Bruno Spengler), Нілса Коха (Nils Koch) та Кая Кашубе (Kay Kaschube). На фініші 3-годинної гонки екіпаж був четвертим, та цього результату було достатньо, щоб виграти чемпіонат.

04.11.2020