Пригоди eWTCR в Словаччині

Пригоди eWTCR в Словаччині
Категорія: eChamps
Tags: eWTCR Race Room SimRacingUA
Переглядів: 470

Минулої неділі відбувся другий етап чемпіонату 2020 Esports WTCR Championship. Ареною боротьбі цього разу було словенське кільце Slovakia Ring. А от головні дійові особи - ті самі, що й на першому етапі. Хоча й дещо з іншою результативністю. На відміну від угорського етапу, Герго Балді (Gergo Baldi) в Словаччині не здобув жодної перемоги, а лише двічі фінішував у першій трійці, а третю гонку закінчив п”ятим. В результаті, угорець зберіг за собою лідируючу позицію особистого заліку.

Що ж до переможців словенських заїздів, то, на радість вболівальників, їх було аж троє. Першу гонку виграв партнер Балді по команді M1RA Esports Девід Нагі (David Nagy), другу —  Бенче Банкі (Bencé Banki) з команди Red Bull Racing Esports, третю — Флоріан Хассе (Florian Hasse), команда EURONICS Gaming. Відповідно, за підсумками двох етапів саме ці спортсмени очолюють турнірну таблицю: на 13 очок від Балді відстає Нагі (122 проти 109), ще в 6 очках позаду розташувався Банкі (106 балів), ну і четверту позицію займає Хассе (59 очок).

А тим часом на другому сервері свою боротьбу вів український сімрейсер Костянтин Романенко. При цьому слід зазначити, що всі три словенські гонки українця були дещо схожі між собою — кожного разу після досить вдалого старту Романенко аж до самого фінішу був змушений переважно захищатись, ніж атакувати. Правда, якщо в першому заїзді Костянтин захищався, очолюючи пелетон після перемоги в кваліфікації та впевнено виконаної стартової процедури, то в другому та третьому боротьба, нажаль, йшла не за перемогу.

За підсумками кваліфікації, другу гонку Романенко починав п'ятим, та вже після першого кола зумів прорватись на другу позицію. Щоправда, протягом решти кіл Костянтин був змушений забути про погоню за лідером та відбиватись від наполегливих атак Макса Пфайфера. Відбиватись настільки вдало, грамотно та результативно, щоб відстояти “срібло”.

На старті третьої гонки українець був третім, але на перших колах в черговий раз зміг відігратись та піднятись на позицію вище. І хоча дуже скоро в протистоянні з поляком Каспером Смірновим відіграна позиція була втрачена,  Костянтин надалі мав всі шанси знову фінішувати на подіумі.

Сценарій подальшої частини заїзду для Романенка знову звівся до захисних дій — цього разу переважно від зазіхань колеги по Ballas Racing Team угорця Шільвестера Шобошлая (Szilveszter Szoboszlai). І тут не обійшлося без неприємностей. Зовні контакт, який стався за декілька хвилин до фінішу між автомобілями партнерів по команді, був незначним, але його виявилось достатньо, щоб український пілот вилетів на узбіччя, дивом уникнувши контакту з відбійником. В результаті, Романенко повернувся на трасу лише п'ятим, яким і завершив заїзд...

Третій етап чемпіонату 2020 Esports WTCR Championship пройде 1 листопада на MotorLand Aragón.