Пройшов перший етап GTPro Series

Пройшов перший етап GTPro Series
Категорія: eChamps
Tags: GTProSeries rFactor2
Переглядів: 910

На віртуальній трасі Sebring International Raceway відбувся перший етап другого сезону чемпіонату rFactor2 GT Pro Series. Як і було заплановано, івент складався з двох заїздів - 15-хвилинного спринту та основної 45-хвилинної гонки. При цьому заїзди отримали двох різних переможців.

Першу гонку, стартуючи з поула, виграв Никодем Вишнєвський (Nikodem Wisniewski). Перемога пілота команди Williams Esports була здобута у настільки щільній боротьбі з чемпіоном першого сезону Ераном Яйовським (Erhan Jajovski), що долю місць на перших двох сходинках подіуму прийшлося вирішувати за допомогою фото-фінішу.

Другу гонку етапу, яка розпочиналася з реверсивної стартовї решітки, виграв Хені Альсабті (Hany Alsabti) з команди R8G Esports, подолавши не аби який опір з боку Юрі Касдорпа (Juri Kasdorp) та поулсіттера Дениса Джордана (Dennis Jordan). Саме в згаданому порядку суперники врешті піднялися на подіум.

А тим часом Вишнєвський та Яйовський фінішували у другому заїзді відповідно шостим та четвертим. В результаті, після першого етапу вони очолюють особистий залік, поділяючи між собою першу позицію турнірної таблиці.