ProSIM. Бенеке утримав лідерство

ProSIM. Бенеке утримав лідерство
Категорія: eChamps
Tags: iRacing ProSIM SERIES
Переглядів: 45

Другий етап чемпіонату ProSIM SERIES пройшов напередодні першого цьогорічного візиту Формули 1 до Бахрейну. Не в останню чергу саме через це віртуальні перегони пропустили діючі пілоти Ф1 — Роман Грожан та Макс Ферстаппен. Тож суперники віртуальної першості змогли частково скористатись з  відсутності переможця першого раунду. 

Фанову гонку, яка цього разу пройшла на кільці Road Atlanta і за участю пілотів реальних чемпіонатів, виграв Лорін Хейнріх (Laurin Heinrich). При цьому діючий пілот першості Porsche Carrera Cup фактично виграв заїзд, як то кажуть, “в одні ворота”. Всі події, а їх було достатньо — і аварії, були, й розвороти та вильоти за межі траси, відбувались далеко за спиною Лоріна, який виграв старт і без будь-яких перешкод довів справу до перемоги, випередивши більш ніж на 4 секунди Мета Кемпбел (Matt Campbell), та майже на 8 секунд — Філіппе Енга (Philipp Eng).

Ареною основної гонки за результатами голосування на офіційному каналі Twitter стала траса Mount Panorama Circuit. І, враховуючи результати кваліфікації, можна було очікувати, що Максиміліан Бенеке (Maximilian Benecke), партнером якого по Team Redline замість Макса Ферстаппена цього разу був Лоренцо Коломбо (Lorenzo Colombo), продовжить переможну ходу, розпочату тиждень тому. Найкраще кваліфікаційне коло Бенеке було гіршим всього на 4-соті секунди від часу поула у виконанні Джошуа Роджерса (Joshua Rogers) з Coanda Simsport. Але, попри відмінний виступ пари Бенеке та Коломбо, перешкодою на шляху до перемоги Роджерса та його напарника Айханкана Гювена (Ayhancan Güven) це не стало.

В результаті, в заліку пілотів реальних чемпіонатів лідерство захопив Гювен, додавши до 28 очок, здобутих за п'яте місце на першому етапі, ще 35 за перемогу на другом. В той же час Макс Ферстаппен, пропустивши раунд, скотився на дев'яту позицію. А от партнер голландця, Максиміліан Бенеке, лідерство в заліку пілотів сімрейсерів втримав — тепер в його активі 69 очок. Щоправда це лише на 5 балів більше, ніж у Джошуа Роджерса. Тож, вочевидь, вся боротьба ще попереду!

Третій раунд першості ProSIM SERIES відбудеться 16 грудня.