ProSIM. Переможний фотофініш

Категорія: eChamps
Tags: iRacing ProSIM SERIES
Переглядів: 140

В першу чергу, четвертий етап серії ProSIM SERIES був відзначений поверненням у гонки, нехай і віртуальні, Романа Грожана. Француз поступово оговтується після пережитої в Бахрейні аварії та пожежі та повертається до нормального життя. Напередодні змагання Роман відзначив, що він ще не на всі 100% відновився, особливо що стосується лівої руки, але відчуває себе вкрай щасливим, що може взяти в руки кермо.

І нема жодного сумніву, що попри фініш в фановій гонці етапу лише на дев'ятій позиції, Грожан був задоволений своїм виступом. А підводячи підсумки заїзду на овалі Indianapolis Motor Speedway, француз говорив ще й про задоволення від виступу Луї Делєтраза (Louis Delétraz).

Стартуючи з 14-ї позиції, співвітчизник Грожана зумів уникнути контактів з суперниками, яких було протягом 20-хвилинної гонки більш ніж достатньо, та вкрай вдало використовував сліп-стріми під час своїх атакуючих дій. Фінальну крапку у своєму прориві Делєтраз поставив на останніх метрах дистанції у черговому сліп-стрімі проти лідируючого протягом майже всього заїзду володаря поулу Бейтске Віссера (Beitske Visser) та Еліаса Сеппьонена (Elias Seppänen). В результаті, на фініші Луї виграв у Еліаса лише 0,001 секунди, Бейтске програв програв 0,055 секунди.

Основну гонку четвертого етапу, за підсумками голосування вболівальників, прийняв у себе Interlagos. А виграв її Джошуа Роджерс (Joshua Rogers). Стартувавши з поулу, Джошуа втримав позицію на чолі пелетону до моменту піт-стопу та передачі боліда партнеру Айханкану Гювену (Ayhancan Güven), який в свою чергу довів справу до перемоги. Для пари пілотів команди Coanda Simsport це вже друга перемога в сезоні.

На п'ятій позиції після старту з 20-го місця гонку закінчили Грехем Карролл (Graham Carroll) та Лаурін Хейнрік (Laurin Heinrich). Навіть не подіум, але й такого результату парі пілотів Red Bull Racing Esports було достатньо, щоб зберегти за собою лідерство в заліку серії ProSIM SERIES.