ProSIM. Щільні перемоги. Траси та пілотів

ProSIM. Щільні перемоги. Траси та пілотів
Категорія: eChamps
Tags: iRacing ProSIM SERIES
Переглядів: 264

Питання щодо місця проведення шостого етапу першості, що вирішується шляхом голосування у мережі Twitter, цього разу виявилось як ніколи до цього гострим. Траса Nürburgring Grand Prix здобула перемогу проти Autodromo Nazionale di Monza з перевагою буквально в декілька голосів. Настільки ж щільною була боротьба учасників етапу.

Джошуа Роджерс (Joshua Rogers) та його партнер Айханкан Гювен ( Ayhancan Güven) виграли поул. За великим рахунком — виграли легко. Все виглядало так, неначе чергова перемога — а це вже мала бути третя поспіль перемога — вирішене питання. Та не так сталося, як гадалося.

Вже на самому початку гонки потужну атаку проти Роджерса провів Себастьян Джоб (Sebastian Job).  Далі відбулася передача естафети напарникам. І Філіп Енг (Philipp Eng) довів силу свого дуету, не дозволивши партнеру Роджерса, Гювену, щось подіяти у відповідь. Навіть незважаючи на запеклі спроби вибороти першу позицію, які часто супроводжувались контактною боротьбою і тривали аж до останнього повороту, перемогу все ж здобула пара Джоб/Енг. Першу перемогу в поточному турнірі.

Щоправда, на турнірне становище перемога перемога Джоба та Енга кардинально не вплинула — за два етапи до фінішу першості залік продовжують очолювати Роджерс та Гювен.