ProSIM. Штраф за ціною перемоги

ProSIM. Штраф за ціною перемоги
Категорія: eChamps
Tags: iRacing ProSIM SERIES
Переглядів: 529

Останніми днями в інтернеті жартують на тему того, що Алекс Албон та Данило Квят, яким керівництво Red Bull не знайшло місця в реальних командах чемпіонату Ф1, можуть поповнити лави віртуального гоночного “енергетичного” колективу. А тим часом діючі пілоти Red Bull Racing Esports досить вдало провели третій етап першості  ProSIM SERIES, оформивши переможні дублі і в “фановій”, і в основній гонці.

При цьому, що цікаво, як і під час залікового заїзду на попередньому етапі, всі шанси стати найкращим в обох гонках мав Максиміліан Бенеке (Maximilian Benecke) з Team Redline. Але в обох заїздах його спіткали різні за суттю, але однаково неприємні за наслідками, невдачі.

Бенеке виграв старт “фанової” гонки, випередивши переможця кваліфікації, пілота Red Bull Racing Esports Грехема Карролла (Graham Carroll). Але насолода від вдалого стартового маневра була нетривала. В результаті занадто активних атакуючих та оборонних дій учасників гонки, перші метри дистанції були подолані з неприємним присмаком хаосу. Для когось цей хаос закінчився достроковим фінішем, а для Максиміліана — втратою лідерства. На першу позицію вийшов ще один представник Red Bull Racing Esports Патрік Гольцман (Patrik Holzmann), а асистував йому на шляху до переможного дублю партнер по “енергетичному” загону Себастьян Джоб (Sebastian Job). Сам Бенеке фінішував лише десятим.

Залікова ж гонка для Бенеке, який і цього разу, як і на попередньому етапі, виступав в парі з Лоренцо Коломбо (Lorenzo Colombo), закінчилась ще більш прикро.

Стартуючи з поула Коломбо не зміг втримати лідируючу позицію, програвши у протистоянні з Лауріном Хейнрічем (Laurin Heinrich) з Red Bull Racing Esports. Але після піт-стопів, під час яких відбулася зміна пілотів  —  Максиміліан перехопив естафету у Лоренцо, а Лауріна замінив Грехем Карролл, відбувся реванш. Бенеке відібрав таки перше місце у Карролла і довів справу до перемоги. Та нажаль після фінішу судді винесли цілу низку неприємних вироків, реагуючи на бурхливі події під час хвилі зупинок у боксах. Одною з покараних  —  аж на 20 штрафних секунд  —  була також пара Бенеке-Коломбо, яка в підсумковому протоколі опинилась аж на дев'ятому рядку.

А перемога та друге місце тим часом дістались представникам табору Red Bull Racing Esports. Відповідно, Лауріну Хейнрічу з Грехемом Карроллом та Алексу Несову (Alexey Nesov) з Патріком Гольцманом.