П'ята перемога Джорджа Расселла

П'ята перемога Джорджа Расселла
Категорія: eChamps
Tags: F1Esports
Переглядів: 164

Дещо дратуючий вакуум щодо питання продовження співпраці Льюїса Хемілтона та команди Mercedes чемпіонату Ф1 чим тільки не заповнювали в медійному просторі. В тому числі роздумами на тему того, що для “сріблястих стріл” той же Джордж Расселл обійшовся б дешевше. При цьому молодий британець в минулому сезоні довів, що швидкості йому не бракує. А минулої неділі діючий пілот Williams довів щей те, що він швидкий і у віртуальних перегонах.

Расселл в основній гонці другого етапу F1 Esports Virtual Grand Prix 2021, який пройшов на домашньому для Джорджа автодромі Silverstone, стартував п‘ятим. Але талант, досвід, темп та тактика вибору гуми з першим відрізком на більш твердому комплекті зробили своє діло. Британець майже без зайвих зусиль вийшов в лідери гонки. Щоправда, на останньому колі над його перемогою нависла більш ніж серйозна загроза.

Коли до фінішу залишалось все менше й менше віражів Расселл був змушений дещо зменшити свій темп, коли зрозумів, що йому може не вистачити пального. А тим часом до нього стрімко наближався Алекс Албон. І якби не штрафні бали, яки за гонку встиг назбирати таєць, не бачити б британцю перемоги… Доречі, у віртуальній кар‘єрі Джорджа це вже п‘ята перемога.

А тим часом Mercedes та Хемілтон домовились попрацювати разом ще один рік...