П’ятий подіум для Пітцика та Хорошавіна!

П’ятий подіум для Пітцика та Хорошавіна!
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine RCI SimRacingUA
Переглядів: 819

Передостанній етап чемпіонату RCI Endurance завершився черговим подіумом для українського екіпажу Team Ballas Ukraine. Олег Пітцик та Домінік Хорошавін на угорський трасі Hungaroring провели дуже впевнену гонку, яка принесла надійний результат

Кваліфікація для українців завершилася тільки на 5-й позиції, і здавалося, що це не сильно допоможе здобуттю гарного результату. Головні конкуренти в чемпіонаті, екіпаж № 70, були попереду, тож вони мали нагоду відіграти значну кількість важливих очок у заліку турніру. Але, у гонці все стало на свої місця.

Перший стінт, що проводив Домінік, був дуже насиченим. Після старту киянин програв одну позицію, але перші 15–20 хвилин перетворилися в неймовірну серію обгонів. Хорошавін випереджав суперників жорстко й безапеляційно й навить схопив 5-секундний штраф, який зовсім не завадив йому опинитися на другій позиції в гонці! Менше з тим наздогнати лідерів було важко, тому що темп екіпажу № 70 був не суттєво, але кращим, ніж темп українців. До того ж вони не вели безпосередньої боротьби на трасі й не втрачали час, а мали нагоду повністю сконцентруватися на водінні.

На другому стінті така тенденція збереглася. Олег Пітцик, змінивши Хорошавіна, надійно зберігав другу позицію, не наближаючись до лідерів, але й не давав жодного шансу конкурентам позаду наблизитися до себе. Тож наш екіпаж завершив гонку на другому місці і програв незначну кількість очок у заліку команд, адже перевага в турнірній таблиці після угорського етапу збереглася на рівні більш ніж 40 очок!

Угорський етап приніс уже п’ятий подіум у сезоні й наблизив українців ще на один крок до перемоги в чемпіонаті RCI Endurance! Через тиждень на британський трасі Donington Park відбудеться фінальна гонка, яка і визначить, хто з екіпажів буде пити чемпіонське шампанське!