RaceRoom. Червневий апдейт

RaceRoom. Червневий апдейт
Категорія: eSoft
Tags: Race Room
Переглядів: 1438

Клієнтська версія 0.9.3.007 симулятора включає багато змін, а деякі з них дуже помітні.  Що  там нового? Повністю перероблений FFB відчує кожен клієнт, а розробники стверджують, що це «великий крок вперед». Структура і дизайн меню «Options» перероблений із можливістю використання трьох моніторів, інструментів FOV та поля пошуку. Далі...

До меню «Replay» додана можливість користуватись вільною камерою та функцією ключових моментів. До меню «Gameplay» додано вікно чату, а у Race Monitor додані нові інструменти управління. Функція Test Drive у магазині автомобілів дозволяє вибрати будь-яку з безкоштовних гоночних трас RaceRoom.

Вдосконалено відображення задимлень і диму. Вдосконалено відображення іскор – в залежності від типу матеріалу, що потрапляє на землю та сили удару. Вдосконалено відображення вихлопних газів – в залежності від типу двигуна і його температури автомобілі будуть виділяти різні види випарів.

У автомобілях класів Formula, DTM, Group C, GTE оновлено звуки при перемиканні трансмісії. У наступних версіях симулятора зміни стосуватимуться інших класів автомобілів. Оновлено звук ізди по поребриках.

Усунено проблеми, що виникали при користуванні рулями  Thrustmaster. Вже підтримуються зображення із співвідношенням сторін 16:5 роздільною здатністю 3840х1200.

Виправлені недоліки у автомобілях:
BMW M235i Racing
Formula RaceRoom 2
Formula RaceRoom 3
Audi TT RS VLN
BMW M3 E30
BMW Z4 GT3
Ford GT GT3
Formula RaceRoom 90
Formula RaceRoom Junior, 2, 3, 4 і 90
Group 4
Group 5
Mercedes AMG GT3 EVO
Автомобілі класів P1 та P2 
Pagani Zonda R
Porsche 911 GT3 R (2019)

Отже. Саме час перевірити оновлення на власному кермі!