Red Bull Erena. Як розвивати eSport

Red Bull Erena. Як розвивати eSport
Категорія: eHard
Tags: SimRacing
Переглядів: 1647

Команда чемпіонату Ф1 Red Bull Racing відкрила власний тренувальний центр по підготовці сімрейсерів, який отримав назву Red Bull Racing Erena. І це не просто центр — це справжня фабрика, яка здатна випускати професіоналів найвищого гатунку. Фабрика має чотири функціональні майданчики — тренувальна зона, зона змагань, консольна зона та персональна зона пілотів.

Тренувальна зона укомплектована шістьма комплексами F1 Esports Pro Series, які використовують найсучасніше обладнання Fanatec, потужну систему швидкісних моніторів та комплекс моніторингових та аналітичних дешбордів від Citrix для детального відстеження тренувального процесу.

Зона змагань має два потужні кокпіти з системою АОС-моніторів та обладнанням Fanatec для створення умов, максимально наближених до реальних перегонів.

Консольна зона являє собою фактично зону відпочинку, або лаунж-зону, надаючи можливість відволіктись та зняти навантаження за допомогою ігрових консолей, таких як Playstation 5 та Xbox Series X.

Очікується, що час від часу потрапити на фабрику Red Bull Racing Erena та доторкнутись до її магію матимуть змогу пересічні фанати реального та віртуального автоспорту…