Red Bull виходить в лідери

Red Bull виходить в лідери
Категорія: eChamps
Tags: F1Esports
Переглядів: 223

Поки сімрейсери всього світу, сідаючи у McLaren Ландо Норіса, продовжують боротьбу в рамках листопадової частини відбору чемпіонату F1 Sports Series 2021, учасники поточного сезону вже провели другий раунд — чергові три гонки, в Голландії, Канаді та Австрії, і готові продовжити боротьбу ще на трьох трасах — в Британії, Бельгії та Італії.

Перша гонка другого раунду пройшла на трасі Circuit Zandvoort, куди навесні цього року, якби не епідемія, мала завітати реальна Ф1 після 35-річної відсутності в Голландії. Вочевидь, голландські вболівальники, очікуючи реальну гонку Ф1, марили домашньою перемогою співвітчизника Макса Ферстаппена з команди Red Bull. В віртуальній гонці їх мрії здійснились лише частково —  гонку виграв пілот команди Red Bull Racing eSports Team, але пілот з Данії. В той час як голландець був буквально в кроці від перемоги.

Голландську перемогу відсвяткував Фред Расмуссен (Frede Rasmussen). При цьому слід додати, що перемога його була непростою — датчанин зміг вийти в лідери лише в останньому повороті передостаннього кола, провівши вдалу атаку на лідера першості Ярно Опміра (Jarno Opmeer) з Alfa Romeo Racing ORLEN F1 Esports. Третім гонку закінчив партнер Расмуссена Марсель Кіфер (Marcel Kiefer).

Події канадського заїзду другого раунду, на трасі Circuit Gilles Villeneuve, розвивались не менш драматично. І знову у центрі подій був Ярно Опмір, головним суперником на трасі виявивсь пілот команди Ferrari Driver Academy Hublot Esports Team Девід Тонізза (David Tonizza). Перша сутичка відбулася в першому ж повороті гонки, коли Ярно зумів пройти стартуючого з поула Девіда. Наступного разу їхні траєкторії перетнулись на заключній стадії заїзду, коли після пізнього піт-стопу Опмір, прориваючись з 10-ї позиції, на який він опинився після візиту в бокси, наздогнав Тонізза.

Цього разу атака Ярно пройшла не так гладко. На справді, стався певний технічний збій синхронізації, внаслідок якого суперники фактично не побачили один одного в критичний момент. В результаті стався контакт, після якого Ferrari Девіда злетіла в повітря і вибула з перегонів… Ну, а Опмір тим часом, продовжив заїзд, і після успішного маневру проти Фреда Расмуссена відкрив собі шлях до третьої перемоги в сезоні. Друге й третє місце посіли Расмуссен та знову Кіфер.

Ну, і нарешті третю гонку рауду прийняв у себе Red Bull Ring. І за всіма законами драматичного жанру заїзд виграла однойменна команда. Марсель Кіфер та Фред Расмуссен стартували з другого ряду, але переграли суперників і в швидкості, і в тактиці. В результаті, переможний дубль для Red Bull Racing eSports Team (вперше в історії першості F1 Sports Series), а з урахуванням здобутих подіумів в Голандії та Канаді — ще й лідерство у командному заліку.

Перед третім раундом, який відбудеться 18 та 19 листопада на трасах Silverstone, Spa Francorchamps та Monza, Red Bull Racing eSports Team випереджає Alfa Romeo Racing ORLEN F1 Esports на 25 очок (185 проти 160). Третью позицію займає Renault Vitality. В особистому заліку Марсель Кіфер та Фред Расмуссен посідають друге та третє місця, маючи в своїх активах, відповідно, 96 та 89 очок. Лідером першості залишається Ярно Опмір, 123 очка.

 
 

November part of the selection of the F1 Sports Series 2021 championship