Ріккіярдо буде тренуватись на симуляторі

Ріккіярдо буде тренуватись на симуляторі
Категорія: eChamps
Tags: SimRacing
Переглядів: 158

Від переходу Даніеля Ріккіярдо до команди McLaren чемпіонату Ф1 очікували дуже багато. Австралієць один з найталановитіших пілотів сучасності, а британська стайня останніми роками демонструє потужний прогрес. Але поки що виступи Даніеля залишають бажати кращого — він просто губиться на тлі свого молодого партнера Ландо Норіса.

Існує гіпотеза, що Ландо Норісу допомагає підтримувати форму та залишатися одним з лідерів сезону 2021 року його захоплення сімрейсингом. На цю версію звернув увагу і Ріккіярдо.

І хоча австралієць наполягає, що у нього вдома для проведення вільного від змагань часу є “більш цікаві речі”, ніж просиджувати години за кермом симулятора”, все ж він не виключає можливості того, що спробує потренуватись на віртуальних трасах.

“Ландо, як і Макс [Ферстаппен] та Шарль [Леклер], дуже активно займаються сімрейсингом. І невиключено, що це приносить певну користь. І хоча це не моє, я все ж не буду ігнорувати цей напрямок. Я спробую…” — цитує Ріккіардо planetf1.com з посиланням на auto-motor-und-sport.de.