Романенко виграв KMAMK GT3 2021

Категорія: eChamps
Tags: KMAMK eSports SimRacingUA
Переглядів: 235

27 липня 2021 року на австралійській трасі Bathurst відбувся фінальний етап Чемпіонату KMAMK GT3. Першість, організована Київським міським автомотоклубом на симуляторі Assetto Corsa Competizione, проводилась з 18 травня і складалась з шести етапів. Після третього раунду Костянтин Романенко став лідером першості, а на фінальному етапі киянин стартував із запасом у 60 балів над Домініком Хорошавіним.

Змагання у фінальних гонках розпочались доволі вдало для Костянтина – в першій кваліфікації він здобув першу позицію і не потрапив у неприємності на першому колі дистанції. Починаючи з перших кіл, Романенко потроху відривався від конкурентів, а після фінішу першої гонки стало зрозуміло, що він став Чемпіоном.

Костянтин не зменшив темп і у фінальній гонці – знову перше місце на стартовій решітці за результатами кваліфікації, і знову перемога.

«Я був у шоці від свого темпу в кваліфікації, бо я близько у такому темпі не їхав – я рухався на 1 секунду повільніше за свій темп. В гонці ж я їхав досить безпечно, не їхав на повну, десь на відсотків 80 у небезпечних місцях та фінішував. Я дуже радий, що виграв цей чемпіонат.

Хочу привітати Хорошавіна, наскільки розумію, з другою позицією. У нас була дуже цікава боротьба, але через деякі проблеми у Доміника, мабуть, технічні, на жаль для нього, мені більше пощастило. Хотів би привітати усіх учасників із завершенням першості», — прокоментував Костянтин свою перемогу у гонці та чемпіонство.