Ще декілька днів побути Боттасом

Ще декілька днів побути Боттасом
Категорія: eChamps
Tags: F1Esports
Переглядів: 2232

Один з польських журналістів після гонки Ф1 у Португалії досить наглядно описав те, що сталося з шансами Вальтері Боттаса поборотися за чемпіонський титул з Льюїсом Хемілтоном. На думку Даніїла Б'ялого, під час етапа у Портімау британець взяв велику лопату, викопав глибоку яму, закинув в неї всі ті шанси фіна, закидав їх великою купою землі, після чого ще й декілька разів міцно притрамбував схорон тією ж лопатою…

Можна припустити, що після провального етапу в Германії, де фін взагалі не фінішував, та невдалого виступу в Португалії, де Вальтері на фініші програв партнеру по команді півхвилини, для Боттаса жовтень став тим місяцем, про який він хотів би якнайшвидше забути. А в цей самий час, за іронією долі, саме протягом жовтня, організатори кваліфікаційного відбору першості F1 Sports Series 2021, яка проводиться на офіційній грі Чемпіонату Ф1, F1 2020 від Codemasters, запропонували участникам змагатись саме в образі Боттаса — на італійській трасі Autodromo Nazionale Monza.

Відбірковий етап “в комбінезоні Боттаса” закінчиться цієї суботи — 31 жовтня. Другий етап так званої серії Challenger Series Qualification пройде протягом листопада, коли учасники будуть пілотувати McLaren Ландо Норріса на Circuit of the Americas. Далі, за підсумками двох етапів по 16 пілотів з кожної платформи (Xbox, Playstation та PC) пройдуть до фінальної стадії — Challenger Series.

В рамках цієї серії, яка буде складатись з десяти змагань (з грудня 2020 по квітень 2021), буде обрано 16 найкращих (по 3 на кожній платформі), які будуть запрошені на кваліфікацію вирішального івенту Pro Exhibition.

Нагадаємо, що зараз триває ще один вид відбору на шляху до Pro Exhibition. З серпня 2020 по квітень 2021 заплановано три десятки (точніше - 32, кожного понеділка) змагань в форматі Гран Прі в рамках Time-Trial Qualification. За підсумками кваліфікаційного сезону буде відібрано по 32 пілота на кожній платформі, яких запросять на участь до фінальної стадії Time-Trial.

Фінальна стадія Time-Trial пройде у форматі Leaderbord з 19 квітня по 2 травня 2021 року та визначить трійку найшвидших на кожній платформі для участі у кваліфікації до Pro Exhibition. Трасу для Time-Trial оголосять пізніше, поки що відомий лише болід —  Mercedes AMG Petronas.

Ну, і головна мета цієї складної відбіркової структури - потрапити нарешті у пул пілотів, серед яких реальні команди Чемпіона Ф1 оберуть собі пілотів для боротьби у віртуальній першості сезону 2021 року. До речі, віртуальна першість  F1 Sports Series 2020 року вже стартувала - позаду три гонки першого етапу (в Бахрейні, В'єтнамі та Китаї). Другий етап пройде 4 та 5 листопада (Голландія, Канада, Австрія).