Ще один українець у італійців

Ще один українець у італійців
Категорія: eChamps
Tags: KMAMK eSports SimRacingUA
Переглядів: 224

Олег Пітцик, який демонструє дуже гарні результати у чемпіонаті КМАМК GT3 і бореться за бронзу в першості (на фото), нещодавно став офіційним пілотом італійської команди Team Ballas Esports. Серед професійних пілотів італійської команди тепер вже будуть п’ять українців — Нікіта Шапошнік, Костянтин Романенко,  В’ячеслав Захаров, Домінік Хорошавін та Олег Пітцик.

Одні з найшвидших сімрейсерів України завдяки дружнім партнерським стосункам між Київським міським автомотоклубом та італійською Team Ballas Esports мають можливість прогресувати у офіційних міжнародних і світових сімрейсінгових змаганнях працюючи з однією з найкращих професійних команд сучасності.

Романенко, Захаров та Пітцик більше зосереджені на чемпіонатах, якi проводяться з використанням симулятора Assetto Corsa Competizione, тоді як Домінік Хорошавін та Нікіта Шапошнік частіше приймають участь у змаганнях, що проводяться на симуляторі RaceRoom. Але, все може змінитися у будь-який час, тому ми продовжуємо пильно слідкувати за карьерами українських спортсменів.

Нагадаємо, що Олег Пітцик активно приймає участь у змаганнях в спільнотах RCI, Actrollvision, SimGrid ті AOR та кваліфікується на перші та другі сервера чемпіонатів, які організовуються вищенаведеними британськими спільнотами.

“Я впевнений, що співпраця з командою Team Ballas Esports буде плідною. Прикладом може слугувати той факт, що в цій команді вже доволі успішно виступають українські водії. Мені би було цікаво попрацювати з Костянтином в парі та прийняти з ним участь в топових змаганнях на витривалість!” — прокоментував Олег свій перехід до італійської команди.