Ще один подіум Пітцика та Хорошавіна!

Ще один подіум Пітцика та Хорошавіна!
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine RCI SimRacingUA
Переглядів: 888

П’ятий етап чемпіонату RCI Endurance, що відбувся на австралійський трасі Mount Panorama, та й ще вночі, приніс команді Team Ballas Ukraine подіум та ще більший відрив у турнірній таблиці від найближчих конкурентів! Темп на цій трасі в Домініка Хорошавіна та Олега Пітцика був одним із найкращих серед усього пелотону. Але у кваліфікації їм не вдалося зібрати те саме швидке найкраще коло, що дозволило б стартувати з поула та більш-менш безпечно рухатися до найкращого результату. Третя стартова позиція також була гарним результатом, але дещо ускладнювала намагання поборотися за перемогу, бо на «Горі» не так уж багато місць для обгону, а помилка завжди тут коштує занадто дорого.

Після старту гонки Домінік, який проводив свій стінт першим, на першому колі в кінці зворотної прямої Conrod Straight дещо оптимістично атакував водія, що займав другу позицію, та отримав 15-секундний штраф. Менше з тим екіпажу вдалося зберегти третью позицію, тоді як другу вже займав екіпаж Ануфрієва-Солдатова. Як не намагався пресенгувати Ануфрієва вочевидь швидкий Хорошавін, водію команди Team Ballas Ukraine так і не вдалося випередити суперника, але вдалося відірватися від суперників позаду, таким чином нівелювавши штрафні санкції.

Після заїзду в бокси на планове обслуговування та відбування штрафного часу, уже Олег Пітцик намагався наблизитися до головних суперників у гонці, в екіпажі якого вже їхав Солдатов. Так чи інакше, Олег на кожному колі був швидше й під завершення гонки добряче наблизився до цього екіпажу. Тим часом лідер гонки екіпаж Мельбурна/Дімітрова впевнено лідирував збільшуючи відрив, але Дімітров у технічному секторі помилився, розбив автомобіль та втратив першу позицію. Тож наші водії вже стали другими й це їх задовольняло, бо гарантувало відрив у турнірній таблиці якраз від своїх головних конкурентів — екіпажу Мельбурна/Дімітрова!

Позаду п’ять етапів, у яких перемогли п’ять різних екіпажів, що підтверджує неїмовірну конкуренцію в цьомі чемпіонаті! На рахунку Team Ballas Ukraine одна перемога та три подіуми й лідерство в турнірі. Наступний етап відбудеться на трасі Nurburgring GP, тож маємо надію, що наші хлопці будут мати ще більшу перевагу та впевнено будут наближатися до перемоги в чемпіонаті!