SimBim UK та Sector3 об'єднаються?

SimBim UK та Sector3 об'єднаються?
Категорія: eSoft
Tags: Race Room
Переглядів: 1826

Поціновувачі сімрейсингу зі стажем знають, що декілька років тому припинила своє існування шведської компанії SimBin Studios, виробник популярного симулятора Race07. Частина колективу утворила компанію Sector3 і невдовзі створила наступника Race07 — RaceRoom один з найпопулярніших симуляторів сьогодення.

Але ім”я SimBin не зникло при цьому назавжди. Згодом, а точніше — у 2016, воно знову з‘явилось на радарах сімрейсерів у вигляді компанії SimBin UK, яка оселилась в Ліверпулі. Головна мета, яку поставили перед собою та задекларували на весь світ засновники SimBin UK — відродити серію GTR. Як швидко відбудеться відродження ніхто точно не розумів, і поступово галас навколо нього вщух майже повністю.

Але протягом останніх декількох місяців тема знову почала оживати. Оживати настільки, що в мережі вже можна навіть знайти пропозиції скачати новий симулятор від SimBin UK безкоштовно. Ну, як безкоштовно - пропозиції дуже схожі на шахрайські, тому вочевидь якусь ціну за прагнення до халяви прийдеться заплатити. Що ж до офіційних заяв, то все поки що зводиться до невеликого тексту на сайті SimBin UK, з якого витікає, що продукт вже готовий до випуску,а все, що залишилось, це дійти згоди з потенційними партнерами з питань дистрибуції, і що про цю згоду буде оголошено окремо.

А ще компанія запрошує всіх до себе у офіційний Discord-канал GTR3.

А тим часом в колах сімрейсерів, зокрема у спільноті Київського Міського АвтоМото Клубу, активно обговорюється потенційний сценарій можливого розвитку подій, за яким нас очікує об'єднання двох компаній, SimBim UK та Sector3, та подальша інтеграція відродженної серії GTR у пакет RaceRoom.