7DRIVE - новий партнер КМАМК

7DRIVE - новий партнер КМАМК
Категорія: eChamps
Tags: KMAMK eSports SimRacingUA прес-релізи
Переглядів: 406

Україна має чимало спільнот, що об’єднують кіберспортсменів, проводять змагання та пропагують віртуальний автоспорт як сучасну, актуальну, повноцінну та перспективну дисципліну автомобільних змагань. Тож Київський Міський АвтоМотоКлуб вітає свого нового стратегічного партнера - спільноту 7DRIVE, яка має фах і досвід в організації віртуальних змагань!

А ще - обладнаний центр з симуляторами, де кожен має можливість зрозуміти, що таке сучасний симрейсинг та отримати фахову консультацію від спеціалістів!

Для цього Вам потрібно завітати в ТЦ “Городок” на локацію 7DRIVE, яка знаходиться за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 23 (поруч з KFC).

Центр симуляторів 7DRIVE вже підготував призи для глядачів змагань з симрейсингу, що проводить Київський Міський АвтоМотоКлуб, тож слідкуйте за новинами та, якщо Ви ще вагаєтесь вриватися в віртуальні змагання, підтримуйте кіберспортсменів на прямих етерах та отримуйте призи від 7Drive та фахову консультацію від спеціалістів!

Наші партнери - 7DRIVE своїми реальними діями пропагують віртуальний автоспорт та сприяють його розвитку в нашій державі!