Спочатку Чайка, Абу Дабі потім

Спочатку Чайка, Абу Дабі потім
Категорія: WarmUp League
Tags: Assetto Corse SimRacingUA WULeague AC AutumnSeries
Переглядів: 1347

У чемпіонаті Формули-1 напередодні фінального етапу в Абу Дабі два претенденти на титул мають рівну кількість очок. До такого шаленого рівня напруження пристрастей в осінній серії WarmUp League далеко. Але сказати, що фінальний етап на київській Чайці не обіцяє нічого цікавого, геть не можна!

Щоби довести, що фінальні дві гонки можуть принести купу несподіванок, достатньо глянути в турнірну таблицю. А там першу п’ятірку, яку складають, відповідно, Артем Макаров, Євген Артеменко, Кирило Кузін, Олександр Якунін та Анатолій Летучий, розділяє лише 44 очки. Більше того, першу трійку — лише 27 очок. І це при тому, що за минулі три івенти одразу девять пілотів здобували за етап 44+ очок.

Звісно, це лише математика. І щоб 44-очковий здобуток спрацював на користь Анатолія Летучого в його прагненні стати переможцем серії, потрібно, щоби жоден із четвірки лідерів не здобув жодного очка. Малоймовірно? Так. Але не неможливо. Достатньо згадати, як склалася друга гонка минулого етапу для одного з головних претендентів на титул — Кирило Кузін після перших декількох кіл очолював гонку, а фінішувати та здобути очок так і не зміг.

Тож у четвер, 9 грудня, уся увага на київську Чайку. А вже потім — на Абу Дабі.

Пряму трансляцію вибуху можна переглянути на Youtube-каналі Домініка Хорошавіна.