Team Ballas: поповнення з України

Team Ballas: поповнення з України
Категорія: eChamps
Tags: KMAMK eSports SimRacingUA
Переглядів: 243

Стратегічний партнер Київського міського автомотоклубу Team Ballas Esports успішно приймає участь у міжнародних та світових змаганнях по сімрейсінгу. Останніми місяцями представники італійської команди вдало змагаються у світовій першості SRO GT WORLD CHALLENGE ESPORTS CHAMPIONSHIP  (симулятор Assetto Corsa Competizione), CUPRA Simracing Series  2021 (на симуляторі RaceRoom) на ін. Костянтин Романенко і Нікіта Шапошнік тривалий час є професійними пілотами цього колективу, а нещодавно аналогічну пропозицію отримав ще один українець – Домінік Хорошавін.

Трішки про його досягнення:
3-разовий Віце-Чемпіон України з картингу;
Учасник сімрейсінгового марафону 24-години Нюрбургринг;
Віце-Чемпіон України з сімрейсінгу 2020;
Чемпіон України з сімрейсінгу 2021;
Призер етапів Чемпіонату KMAMK TCR;
Домінік займає другу стрічку в турнірній таблиці Чемпіонату KMAMK GT3 і бореться з Костянтином Романенком за титул чемпіона.

Домінік Хорошавін:
«Тиждень тому я отримав пропозицію від власника команди Ballas Esports вступити в їхні ряди пілотів. Спочатку я довго обдумував це рішення і мені навіть довелося проконсультуватися з людьми. Після кількох днів, я прийняв рішення стати частиною Ballas Esports, так як вважаю, що вони можуть допомогти мені в досягненні своїх цілей і я можу чогось у них навчиться».

Жирайр Гюрунян, представник КМАМК:
«В клубі успішно діє школа сімрейсінгу, організовуємо і проводимо чемпіонати, чим даємо можливість не тільки спробувати себе у цій дисципліні, але й розвиватись як спортсмен. Завдяки плідній співпраці з Джузепе Кассадіо створено «повноцінну вертикаль розвитку сімрейсера» – від школи до професійної команди».