Третій етап 2020 Esports WTCR

Третій етап 2020 Esports WTCR
Категорія: eChamps
Tags: eWTCR Race Room SimRacingUA
Переглядів: 679

Два лідера чемпіонату 2020 Esports WTCR Championship поступово відриваються від переслідувачів. На третьому етапі першості, який пройшов минулої неділі, 1 листопада, на іспанському автодромі Motorland Aragon Circuit, Бенче Банки (Bencé Banki) з Red Bull Racing Esports та Герго Балді (Gergo Baldi) з M1RA Esports розділили перемоги виключно між собою.

Першу дві гонки виграв Банкі, в той час як Балді здобув друге та третє місця. Ну, а під час третього заїзду словак дещо втратив ініціативу і був на фініші лише шостим. Угорець же нарешті відсвяткував перемогу. Таким чином, за підсумками третього етапу Герго Балді поповнив свій актив на 61 бал і ще більше зміцнив свою позицію на чолі особистого заліку. Бенче Банкі виборов на свій рахунок 60 балів, які дозволили йому вийти на другу сходинку турнірної таблиці, випередивши Девіда Нагі (David Nagy). Цього разу Нагі задовольнився лише восьмим, сьомим та третім місцями, тобто здобутком лише у 33 бали.

Як і на попередніх двох етапах, на Motorland Aragon Circuit на другому сервері виступив українець Костянтин Романенко, виступаючий у кольорах команди Ballas Racing Team.

На першу гонку Романенко кваліфікувався лише 18-м. Тож очікувати занадто високої позиції на фініші було важко. За перші два кола Костянтин прорвався на 12-ту позицію, після чого досить довго не міг подолати опір Марвіна Макерберга (Marvin Mackenberg). А коли хвилин за дев”ять до фінішу вийшов на 11-те місце, до суперника, який замикав топ-10 було більше трьох секунд. В результаті, часу, щоб наздогнати суперників на нав'язати боротьбу за потрапляння до першого десятку, просто не вистачило.

На другу гонку українець кваліфікувався третім. І це вже було обнадійливо. І надії дуже швидко справдилися. Ще до завершення другого кола Романенко вийшов у лідери. Приблизно на екваторі заїзду Расмус Сало (Rasmus Salo), який намагався не відставати від лідера, провів вдалу атаку і очолив пелетон. Але лише на півтора кола. Дуже швидко Костянтин відігрався, а Расмус, пропустивши контратаку, до фінішу заїзду був змушений частіше озиратись ніж дивитись уперед, намагаючись не програти ще й Максу Пфайферу (Max Pfeifer).

Третю гонку Романенко розпочинав сьомим. І на фініші він був сьомим. Але попри те, що з точки зору протоколу, нібито все пройшло спокійно, насправді боротьби у Костянтина було достатньо. В якийсь час він був навіть п”ятим, в певний момент провалився на 9-ту позицію. Перепадало йому й від досить жорстких дій суперників. Були й попередження за порушення меж траси. І сам він діяв контактно. Тож, побачивши картатий прапор, українець напевно полегшено перевів подих…

Наступний етап 2020 Esports WTCR Championship відбудеться 22 листопада на трасі Nordschleife.

04.11.2020