У rFactor2 GT Pro Series тепер один лідер

У rFactor2 GT Pro Series тепер один лідер
Категорія: eChamps
Tags: GTProSeries rFactor2
Переглядів: 1001

Після першого етапу rFactor2 GT Pro Series в Себрінгу в особистому заліку першу позицію поділяли між собою одразу два пілоти Никодем Вишнєвський (Nikodem Wisniewski) та Еран Яйовським (Erhan Jajovski). Дякуючи ж потужному виступу на другому етапі, діючий чемпіон серії вирвався в одноосібні лідери.

Для початку Яйовський виграв кваліфікацію другого раунду, який відбувався минулого понеділка, 26 жовтня, на трасі Portland International Raceway. Далі лідер команди R8G Esports виграв 15-хвилинну спринтерську гонку, встоявши під натиском партнера по команді Юри Касдропа (Juri Kasdorp) та пілота Ajira Racing Team Арне Шунвлєт (Arne Schoonvliet).

Ну, і в основному заїзді, стартуючи по правилам реверсивного старту з десятої позиції, Еран спочатку пробився на другу, а за декілька хвилин до фінішу скористався помилкою свого напарника, Касдропа, який на той момент лідирував, та здобув ще одну перемогу.

На другій позиції основну гонку закінчив Йонас Райвіо (Joonas Raivio) з Team Zansho, на третій - ще один пілот R8G Esports Рісто Каппет (Risto Kappet).

 
 

the first phase of the rFactor2 GT Pro Series in Sebring