Українcькі сімрейсери на змаганнях AOR

Українcькі сімрейсери на змаганнях AOR
Категорія: eChamps
Tags: AOR BallasTeamUkraine SimRacingUA
Переглядів: 85

Apex Online Racing – одна з найуспішніших компаній, що понад 10 років займається організацією сімрейсингових змагань. Підтвердженням цьому є перелік світових імен на основних серверах чемпіонатів і гонок на витривалість AOR. Тож мрія кожного симрейсера – потрапити на основний сервер чемпіонатів AOR, щоб помірятись силами із найспритніший спортсменами.

Нещодавно учасники Ballas Team Ukraine пройшли кваліфікаційні випробування і отримали можливість змагатись у індивідуальному чемпіонаті AOR GT3 Season 8, що проводиться на симуляторі Assetto Corsa Competizione.

У відборі приймали участь більш ніж шість сотень найкращих сімрейсерів світу. Олег Пітцик і Костянтин Романенко проведуть сезон на сервері 1, а Нікіта Шапошнік – на сервері 4.

Першість налічує 8 етапів, які проводитимуться  у форматі кваліфікації та 60- або 90-хвилинної гонки. Календар етапів має наступний вигляд:

24.08.21 Kyalami
31.08.21 Misano
07.09.21 Nürburgring
14.09.21 Snetterton
28.09.21 Zandvoort
05.10.21 Suzuka
12.10.21 Monza
19.10.21 Spa

«Чемпіонат для мене дуже важливий, оскільки він є одним із найсильніших з боку конкуренції. Також дуже задоволений, що кваліфікувався в першому спліті, тобто буду їхати з найсильнішими. Півроку потому я ще навіть про такий результат не міг мріяти, думав, що це неможливо. Ще цей чемпіонат дуже особливий, оскільки буду брати участь вже на іншому автомобілі, новому для мене, Mclaren 720S GT3», - поділився враженнями Костянтин Романенко.

«Портал Apex Online Racing (AOR) організовує найбільший і найсильніший індивідуальний чемпіонат в симуляторі Assetto Corsa Competizione. Більше ніж 500 учасників, 10 сплітів, прямі трансляції, судді, які ще під час перегонів розглядають інциденти і накладають штрафи на винуватих.

Вперше я взяв участь у шостому сезоні цього чемпіонату, в другому спліті, і закінчив сезон на загальному третьому місці. Минулого сьомого сезону зміг кваліфікуватись до першого спліта, але сам сезон вийшов для мене не дуже успішним. Ще й до того я змушений був пропустити кілька етапів за сімейними обставинами. Цього разу, для участі у восьмому сезоні чемпіонату я кваліфікувався на 21 місце. Сподіваюсь на високий результат, цікаві гонки і напружену боротьбу протягом всього чемпіонату», - прокоментував Олег Пітцик

«Хочу прийняти участь у кількох гонках, і якщо буде цікаво – вийду на старт у більшій кількості етапів. Враховуючи, що боротьба буде вестись на сервері 4, можливо буду вести боротьбу за перемоги. Побачимо...» – сказав Нікіта Шапошнік.