Утримати лідерство не вдалося

Утримати лідерство не вдалося
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine RCI SimRacingUA
Переглядів: 887

Третій етап міжнародної серії RCI Endurance Championship, який відбувся в п’ятницю 17 вересня на трасі Silverstone, не можно віднести до вдалик перегонів для українського екіпажу команди Team Ballas Ukraine в складі Олега Пітцика та Домініка Хорошавіна.

На старт етапу українці вийшли лідерами чемпіонату і мінімальна ціль, яку поставили для себе українські спортсмени, була дуже логічною - втримати першу сходинку в турнірній таблиці. Кваліфікація принесла тільки 9-й результат і здавалося, що Bentley не хоче їхати так на своїй рідній трасі, як потрібну було українцям. Менше з тим, після старту перегонів, Олег, який проводив перший стінт 2-годиної гонки, зумів пробитися на 4-ту сходинку за рахунок декілька якісних обгонів та самоусунення конкурентів.

Але, каменем спотикання став екіпаж конкурентів під номер 70, водій якого, також на Bentley, провів дуже агресивну і необачливу атаку в поворотах maggots/becketts, вдарив автомобіль Олега та виштовхнув його за межі траси. І як відмітив Олег після аналізу гонки, він припустився помилки і не повернувся на трасу в безпечній зоні, а зрізав по траві, підстрибнувши на кербі, внаслідок чого автомобіль втратив зчеплення з асфальтом а Олег - контроль над ним. В підсумку - разворот, ремонт в боксах та втрата 15 секунд.

Домінік Хорошавін розпочав свій стінт впевнено і на протязі 5 кіл демонстрував дуже гарний темп, але в подальшому проблеми з тиском в передніх покришках завадили рухатися з гарним часом. І якщо на першому відрізку Bentley команди Team Ballas Ukraine рухався з відмінним темпом, то на 2-му та 3-му секторах була геть інша ситуацій, тому що автомобіль не міг якісно здолати повільні повороти, де Домінік і втрачав свій час.

Так чи інакше, 7-й результат на фініші перегонів не дав можливість зберегти лідерство в чемпіонаті, але наступні етапи можуть змінити картину в турнірній таблиці. Принаймі і Олег і Домінік не збираются миритися з втратою лідерства і мають бажання дати бій за перемогу в чемпіонаті. Тож слідкуємо за розвитком подій!