В Австралії піклуються про сімрейсинг

В Австралії піклуються про сімрейсинг
Категорія: eChamps
Tags: iRacing
Переглядів: 37

Команда Erebus Motorsport австралійського чемпіонату суперкарів Australia Supercars Championship, а точніше — її гоночна академія Erebus Academy, вже вдруге в цьому році влаштувала для сімрейсерів поважне змагання на трасі Mount Panorama з поважним призовим фондом.

20 листопада пройшла відбіркова кваліфікація, а наступного дня півсотні юних австралійських спортсменів, розбитих на дві вікові групи, до 18 років, та 18+, провели по три гонки. І, як зазвичай кажуть у подібних випадках, боротьба була щільна, запекла та цікава. І хоча імена переможців мало про що говорять, (Джеймс Скотт (James Scott) виграв в групі 18+, а найкращим в молодшій групі став Корі Шеферд (Corey Shepherd)), головне — за що змагались юні гонщики.

Крім значної кількості цінних подарунків — від інструментів до спортивного одягу та сувенірної продукції, переможці отримали право провести тренувальний день з командою Erebus Motorsport та проїхати в реальному спортивному боліді Erebus Supercar на реальній трасі Norwell Motorplex.