Пітцик та Хорошавін: плюс перемога

Пітцик та Хорошавін: плюс перемога
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine RCI SimRacingUA
Переглядів: 895

Шостий етап чемпіонату RCI Endurance, який відбувся на трасі Nurburgring GP, приніс перемогу українському екіпажу команди Team Ballas Ukraine. Незважаючи на неймовірний пресинг, водії зуміли вистояти та фінішувати першими!

Результати практики давали не безпідставну надію на те, що український екіпаж і у кваліфікації буде попереду своїх головних суперників — екіпажу № 70 на такому ж самому автомобілі Bentley. Конкуренти, як на практиці, так і у кваліфікації, завжди були позаду, тому залишалося зберегти таку тенденцію й  у гонці. Друга кваліфікаційна позицію дозволяла стартувати з лівої більш чистої сторони траси, яка до цього ще й мала найкращий зачіп.

Після старту Домінік Хорошавін, який проводив перший годинний стінт, не відкладаючи справу в довгий ящик, провів атаку в першому повороті та вийшов у лідери гонки, нарощуючи після цього відрив від решти пелотону. Менше з тим, не можна було сказати, що українці беззаперечно домінували в перегонах. Через деякий час суперники знайшли свій темп та зуміли наблизитися до лідерів. Але чисельні помилки завадили їм реалізувати свій темп у щось переконливе.

Олег Пітцик розпочав свій стінт із перевагою в 4 секунди над головними суперниками, екіпажем під номером 70. Через деякий час стало зрозуміло, що траса прогрілася, а тиск у передніх покришках був занадто великим. Через це Олег не тільки не мав можливість нарощувати свою перевагу, а навпаки почав втрачати час. Ситуацією швидко зкористався екіпаж головних суперників у чемпіонату, який за цей час із сьомої стартової позиції пробився вгору на друге місце.

Фінальна частина змагань перетворилася на справжній трилер, тому що незначна помилка в обороні могла з легкістю змінити прізвища переможців етапу. Тільки неймовірна концентрація та безпомилкове пілотування дозволили Олегові завершити змагання в статусі переможця, а українському екіпажу — піти у відрив у турнірній таблиці! І це вже друга перемога екіпажу Пітцик-Хорошавін у цьому чемпіонаті. Команда Team Ballas Ukraine стала першою командою, яка має більше ніж одну перемогу в цій міжнародній серії!

Наступний, передостанній, етап відбудеться на угорський трасі Hungaroring GP, тому водії команди зараз думають не над перемогою в чемпіонаті, а тільки над тим, як примусити Bentley рухатися найшвидше на цьому технічному автодромі.