А ви вже тестували G923 від Logitech?

А ви вже тестували G923 від Logitech?
Категорія: eHard
Tags: Logitech
Переглядів: 1704

Фахівці сайту realsport101.com, який приділяє увагу віртуальним автоперегонам, провели редакційне тестування комплекту G923 від компанії Logitech. Звичайно, краще тестувати самому, але чому б не дізнатись, яку оцінку отримав руль від сторонніх експертів?

Після масштабного випробування на базі цілої низки ігрових симуляторів — як зазначено у відповідному матеріалі, “від F1 2020 до Assetto Corsa Competizione, WRC 9 та Forza Motorsport 7” — G923 отримав оцінку у 4 бали з можливих 5.

Крім простоти інсталяції та ефективної ергономіки, прецизійності органів керування та пружності гальмівної педалі, як найбільш цінну перевагу було названо систему зворотнього зв'язку TRUEFORCE. При чому позитивний ефект, який значно підвищує реалізм гри та задоволення від неї, за висновками експертів видання відчувається навіть у тих симуляторах, які не підтримують технологію у повній мірі.

До недоліків можна, напевно, віднести вартість комплекту, яка на цінниках українських торгівельних полиць коливається біля позначки у 18 тисяч гривень.