Романенко результатом задоволений

Романенко результатом задоволений
Категорія: eChamps
Tags: AOR BallasTeamUkraine SimRacingUA
Переглядів: 607

30 серпня відбулись змагання світової першості AOR GT3 Season 8 на сервері-1, де вів боротьбу пілот команди Ballas Team Ukraine Костянтин Романенко. Змагання проводились на італійському гоночному комплексі Misano, який добре знайомий українцю, бо там учасники проходили кваліфікаційний відбір до чемпіонату.

Костянтин в практиці продемонстрував 13-й результат із чотирьох десятків учасників, але у кваліфікації не зумів зібрати ідеального кола. Стартуючи у гонці із хвоста пелотону, Романенко доволі швидко добрався до 20-ї позиції, але не обійшлось без неприємностей. У одному із поворотів Костянтин розвернув автомобіль суперника, що в подальшому могло обернутись штрафом для киянина.

Костянтин не відвідував бокси разом із більшістю суперників, бо хотів наростити відрив для другої половини гонки. Після максимально відтягнутої зупинки український пілот повернувся у гонку на 20-й позиції, і багато часу витратив на боротьбу із суперником на Ferrari, який був повільнішим за нашого спортсмена, але вдало тримав оборону. Врешті Костянтин віднайшов можливість обійти надокучливого конкурента і почав прориватися вперед.

Дебютну гонку у світовій першості AOR GT3 Season 8 Костянтин Романенко завершив на 15 позиції.