Вирушаємо до Австралії. Буде цікаво

Вирушаємо до Австралії. Буде цікаво
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine iRacing SimRacingUA
Переглядів: 618

У суботу 18 вересня два українських екіпажі вийдуть на старт легендарної гонки Bathurst 1000, яка проводиться в статусі мегаівенту на платформі спортивного симулятора iRacing! Австралійська траса Mount Panorama відома своєю унікальністю — перший та третій сектори розташовані в долині, тоді як другий сектор, маючий шалену кількість поворотів, проходить по гористій місцевості. Поєднання поворотів із перепадами висоти, близьке розташування бетонних відбійників та відсутність зон для вильоту, які є звичайним елементом для стандартних трас, часто-густо стають камнем спотикання як під час реальних, так і під час віртуальних змагань.

Домінік Хорошавін та Костянтин Романенко виведуть на старт 6-годинної гонки автомобіль Ford Mustang GT класу V8 Supercars, ну а другий автомобиль будут контролювати Дмитро Камінний та Дмитро Луканов. Пілоти команди Team Ballas Ukraine проводять тренування практично в щоденному режимі, маючи за основну мету не тільки пошук налаштувать автомобиля та швидкого і стабільного темпу, але і тренування процедури зміни пілотів, щоби цей елемент змагання не призвів до якихось неприємностей під час офіційного івенту.

Домінік Хорошавін: «У першу чергу я вважаю, що нам варто провести гонку чисто, безпомилково. Комбінація трека та машини достатньо хардкорна, відповідно в пріоритеті буде уникнути контакту з підступним бетоном Mount Panorama. Якщо ж говорити про результат, то відповідно хотілося б фінішувати якомога вище, і на це в свою чергу суттєво вплине те, у якому спліті ми будемо стартувати. Звісно, хочеться змагатись із найсильнішими, щоби порівняти свій темп із кращими екіпажами планети».

Костянтин Романенко: «Ми з Домініком уже стартовали разом в одному екіпажі, і це було круто з тієї причини, що наш темп був практично однаковим, а це багато що спрощує. Я добре знаю цю трасу, але тим не менше слід адаптуватись до особливостей автодрому саме в симуляторі iRacing. Ніхто не сперечається з тим фактом, що гонка буде складною, та в нас є непоганий шанс фінішувати з високим результатом у своєму спліті».

Дмитро Луканов: «Радий приєднатись до команди Team Ballas Ukraine, і гонка в Mount Panorama для меня буде першою в складі цього колективу. ГОнку поїдемо двома екіпажами по два пілоти, при цьому, наскільки мені відомо, у різних тайм-слотах. Я їду з Дмитром Камінним, стартуємо в субботу на світанні. Зв»язка траси та автомобілів класу V8 Supercars дуже хардкорна, тож фініш побачать далеко не всі екіпажі. Дуже сподіваємося з Дімою, що в нас вийде довести авто максимально неушкодженим до кінця гонки. Як кажуть у ралі: «Тихіше їдеш, будеш третім») Мені здається, що це саме той випадок».

Дмитро Камінний: «Очевидно, що гонка для мене буде дуже непростою, я навіть сказав би — надзвичано складною, з тієї причини, що цей клас автомобілів для мене є абсолютно новим, До того ж траса неймовірно складна й технічна. Тож моє головне завдання — порозумітись із партнером по команді та по екіпажу, Дмитром Лукановим, та фінішувати без інцидентів».

Де дивитись:
Офіційна трансляція: https://www.youtube.com/c/iRacingOfficial/featured
Стрім Домініка Хорошавіна: https://www.youtube.com/channel/UCxI1SpueG9BmcyGbSoqOUNg
Стрім Костянтина Романенко: https://www.youtube.com/channel/UCHrh1S6rFVT9kkItvSyDHFw