Визначився чемпіон серії V10RLeague

Визначився чемпіон серії V10RLeague
Категорія: eChamps
Tags: Assetto Corse v10rleague
Переглядів: 500

Перед останнім етапом першого сезону V10RLeague, який пройшов 19 жовтня на Yas Marina Circuit, на перемогу фактично претендували дві команди — Porsche24 Redline та Williams Esports. В турнірній таблиці їх відділяло 3 очки. При цьому жереб звів їх у фіналі між собою. Це означало, що у команди Williams Esports нема іншого виходу, ніж в суху, з рахунком 3:0, перемагати суперника. Але суперник і не думав здаватись без бою.

В першому раунді фінального етапу, який пройшов у форматі Head to Head, з рахунком 2-1 перемогу відсвяткували в команді Williams Esports. Дякуючи зусиллям чеха Мартіна Штефанко (Martin Štefanko) та поляка Куби Бжежинського (Kuba Brzeziński). В другому раунді, Relay Race, пілоти Porsche24 Redline відігрались, випередивши суперників на фініші трохи більше ніж на 2 секунди. Ну, і, нарешті, в основному заїздні, Sprint Race, попри перемогу Куби Бжежинського, два інші пілоти Williams Esports дістались фінішу на останніх двох позиціях, тож за підсумками гонки команди здобули рівну кількість очок — по 13. В результаті, рахунок фіналу виявивсь нічійним, тож перемогу в сезоні здобув колектив Porsche24 Redline.

Ну, а бронзовим призером першого сезону V10RLeague стала команда Red Bull Racing Esports, яка на фінальному етапі з рахунком 3:0 перемогла суперників з BMW Motorsport SIM Racing Team. При цьому в підсумку турнірній таблиці їх розділив всього один бал.

Всі вісім команд, які приймали участь у першості, розділили між собою призовий фонд у розмірі 100 тисяч фунтів. Зрозуміло, найбільший шматок, 30 тисяч, отримала команда Porsche24 Redline.