WarmUp League готує Зимову серію

WarmUp League готує Зимову серію
Категорія: WarmUp League
Tags: WarmUpLeague AC WinterSeries
Переглядів: 1404

Розігрівальна Ліга українського сімрейсингу готується зустрічати Новий Рік новим чемпіонатом. 27 січня 2021 року відбудеться перший етап чергової першості - WarmUp League AC Winter Series!

Перший чемпіонат-монокубок, який проводився інтернет-виданням ProFormula.UA за підтримки Київського Міського автомотоклубу визвав неабиякий інтерес українських сімрейсерів з декількох причин. По-перше, чемпіонат проводився на популярному в Україні симуляторі Assetto Corsa, а по-друге, чотирьохетапний монокубок на автомобілях Volkswagen Polo S1600 був цікавим і насиченим на події як для початківців у сімрейсингу так і для досвідчених водіїв. 

Наступний чемпіонат, буде проведено також у форматі монокубку, але вже на інших автомобілях - Mini Cooper JCW.  Кількість етапів буде збільшено - шість у новому сезоні проти чотирьох у минулому. Оскільки кожна траса в симуляторі Assetto Corsa може прийняти лише обмежену кількість водіїв, на одному спліті виділяють 23 слоти для двох дивізіонів. Якщо кількість бажаючих буде перевищувати цей ліміт, організатори мають можливість запропонувати спортсменам другий спліт або другий сервер для повноцінного чемпіонату.

Ще одна новинка - учасники чемпіонату будуть поділені на два дивізіони. Перший дивізіон, буде включати десять найшвидших водіїв та другий дивізіон для початківців або менш досвідчених спортсменів, але кожен дивізіон матиме власний особистий залік водіїв. Хто і в якому дивізіоні стартуватиме вирішить предкваліфікація, яка відбудеться з 17-го до 23 січня 2022 року включно. Всім потенційним учасникам організатори пропонують на протязі тижня у будь-який вільний час встановити найкраще коло на відповідній трасі. Цей результат буде зафіксовано в загальній таблиці результатів яка і визначить склад першого та другого дивізіонів.

Для участі в монокубку WarmUp League AC Winter Series потрібно ознайомитися з Загальними правилами КМАМК, з Індивідуальним Регламентом серії та заповнити анкету учасника за посиланням: https://forms.gle/rQRtoFD8neFFGxUT6  

Кожен етап першого спліта транслюватимется наживо на ютуб-каналі ProFormula.UA з коментарями Чемпіона України по сімрейсінгу 2021 року Домініка Хорошавіна та Миколи Добрухи. 

Запрошуємо прийняти участь у монокубку WarmUp League AC Winter Series.