WarmUp League. Карти розкрито?

WarmUp League. Карти розкрито?
Категорія: WarmUp League
Tags: Assetto Corse SimRacingUA WULeague AC AutumnSeries
Переглядів: 1304

Деякі учасники осінньої серії WarmUp League після фінішу гонки на Circuit de Barcelona-Catalunya зробили цікаве зізнання. Виявляється, протягом тренувань, які розпочалися більш ніж за тиждень до першого етапу, та навіть уже під час практики в день змагання, вони намагались дещо приховати свій справжній рівень та справжній потенціал. Стратегічний задум полягав у тому, щоби приспати суперників, а вже під час кваліфікації та гоночних заїздів зненацька зробити неочікуваний рішучий «постріл».

Важко сказати, наскільки ця стратегія спрацювала, і чи дійсно хтось когось недооцінив перед іспанським івентом. І наскільки саме такий підхід вплинув на те, наскільки цікавою та напруженою була боротьба на першому етапі. А от що можна сказати точно — на другу гонку подібний підхід не спрацює! Адже всі суперники побачили один одного в ділі, і вже більш менш розуміють — що від кого чекати.

Наприклад, дуже пристойної швидкості — від Кирила Кузіна, Олександра Якуніна чи Євгена Артеменко. Жодних подарунків у вигляді дискваліфікацій — від Анатолія Летучого. Стабільності — від Артема Макарова. Неквапливої їзди від Володимира Клапана… Хоча…

Не слід забувати, що WarmUp League — це місце, де з кожним пройденим колом кожен учасник Ліги стає швидшим та досвідченішим. А отже — по-своєму непередбачуваним! Та і протягом двох тижнів, що минули після Барселони, вони не сиділи склавши руки, а намотували кола на трасі Autodromo Enzo e Dino Ferrari, де пройдуть наступні змагання. Тож сюрпризи під час другого етапу обов’язково будуть.

Нагадаємо, що другий івент осінньої серії WarmUp League пройде 11 листопада.
Пряму трансляцію можна буде переглянути на Youtube-каналі Домініка Хорошавіна.