WorldDigest 2021. Тиждень 17

WorldDigest 2021. Тиждень 17
Категорія: eChamps
Tags: BMW eRacing eNASCAR v10rleague WorldDigest
Переглядів: 358

V10RLeague: Етап 03.  BMW SIM GT Cup: Етап 04,  Road Atlanta. eNASCAR: Раунд 07, Kansas Raceway.

В першості V10RLeague з 26 по 29 квітня пройшли дуелі третього раунду, в рамках якого Команда Williams eSports з рахунком 1:3 програла McLaren Shadow. З таким самим рахунком команда R8G eSports поступилась Yas Heat, а Aston Martin Cognizan Team  — суперникам з Red Bull Racing eSports. Зовсім неприємного розгрому, з рахунком 0:4, зазнала команда JAESA Team Suzuki від BMW Sim Racing Team. Після трьох раундів залік групи А очолює Aston Martin Cognizan Team, в групі В лідирує BMW Sim Racing Team. Поединки наступного раунду пройдуть з 3 то 6 травня.

В рамках четвертого етапу BMW SIM GT Cup, який 2 травня приймала у себе траса Road Atlanta, домінуючу перемогу здобув дует $8 команди VRS Coanda Simsport у складі Джошуа Роджерса (Joshua Rogers) та Мітчела де Йонга (Mitchell deJong). Другий ряд підсумкового протоколу посіли Максиміліан Бенеке (Maximilian Benecke) та Енцо Боніто (Enzo Bonito) з команди Team Redline Red. Третє місце здобула ще одна пара VRS Coanda Simsport, дует $81:  Чарлі Коллінз (Charlie Collins) та Джеремі Ботелоп (Jeremy Bouteloup).

В турнірі eNASCAR 28 квітня на трасі Kansas Speedway відбувся сьомий етап, перемогу на якому, лідируючи від старту до фінішу протягом 70 кіл, відсвяткував Кріс Шербьорн (Chris Shearburn). І що цікаво  —  це вже сьомим переможець з початку сезону. Другим фінішував Кіган Ліхай (Keegan Leahy), третім картатий прапор побачив Айзек Ганн (Isaac Gann). Наступний етап eNASCAR Coca-Cola iRacing Series пройде 18 травня.