WULeague: Наступний — Донінгтон

WULeague: Наступний — Донінгтон
Категорія: WarmUp League
Tags: Assetto Corse SimRacingUA WarmUpLeague AC WinterSeries
Переглядів: 2850

Другий етап другого сезону WarmUp League відбудеться 10 лютого на трасі Donington Park National. І як зізнався після першого івенту Зимової серії Ліги, що пройшов на кільці Silverstone International, його абсолютний переможець Жирайр Гюрунян, Донінгтон — це його найулюбленіша траса. «Це дуже вибагливий автодром, і мій любимий. І я збираюсь дати там справжній бій суперникам», — не дослівно, але за змістом саме так відзначив переможець обох гонок на СІльвері в інтерв’ю після фінішу. І цієї цитати цілком достатньо для інтригуючого анонсу наступного раунду.

Але щоби зробити анонс ще більш інтригуючим, наведемо дещо альтернативний варіант очікувань від боротьби на Донінгтоні.

«Як для мене особисто, то «Сільвер», який я раніше не дуже любив, бо він здавався мені занадто слизьким, це ідеальна траса для перегонів. А от Донінгтон — геть інша історія. Він дуже вузький — неначе для змагань велосипедистів. На ньому купа сліпих поворотів. Варто не попасти в траєкторію — і ти летиш по траві… Тож прогнозую купу штовханини на трасі. Хоча, усі ж у рівних умовах. Тому в будь-якому випадку буде цікаво…» — це слова Кирила Кузіна, який до речі, був одним із фаворитів першого сезону WarmUp League. І хоча етап у Сільверстоуні склався для нього не найкращим чином, Кирило й у другому сезоні входить у число головних претендентів на призові місця.

Ну, і для повноти анонсуючої картини — погляд на Donington Park National від Домініка Хорошавіна, інструктора КМАМК Школи сімрейсингу, яка є партнером WarmUp League та надає цикл безкоштовних занять призерам кожного сезону Ліги. На своєму youtube-каналі Домінік традиційно виклав фактично інструкцію для учасників турніру щодо якісного проходження кола по трасі наступного змагання. Відео — за посиланням.

Доречі, пряму трансляцію подій другого етапу WarmUp League AC Winter Series 2022 також можна подивитись на каналі Хорошавіна - за посиланням.

PS. А на титульному фото — один з учасників другого дивізіону, Володимир Клапан. Темпом на трасі він похизуватись поки не взмозі. Але WarmUp League — це місце, де згадують та дають змогу заявити про себе всім, навіть тим, чий високий темп ще попереду!