Є перший чемпіон ВормАп Ліги

Є перший чемпіон ВормАп Ліги
Категорія: WarmUp League
Tags: Assetto Corse SimRacingUA WULeague AC AutumnSeries
Переглядів: 1285

Якщо пам’ятаєте, за підсумками трьох етапів, до фіналу AC Autumn Series WarmUp League претендентами на перемогу в серії дійшли п’ять пілотів. Що обіцяло напружений та цікавий івент на київськії Чайці. На жаль, чи не головніший фаворит із цієї п’ятірки — Кирило Кузін — напередодні старту вирішив відмовитись від боротьби. Отже градус інтриги ще до початку змагання дещо впав.

З іншого боку, за підсумками кваліфікації лідер турнірної таблиці Артем Макаров, який виборов право стартувати з поулу, випередив свого найближчого переслідувача, Євгена Артеменко, усього на 56-тисячних секунди — 01’51»533 проти 01’51»589. А щоби додати ще більше перцю — на другому ж колі першої гонки Макаров, після контакту з одним із запрошених на івент гостей, з лідируючої групи відкотився майже в самісінькій хвіст пелотону.

І все ж триллера з фіналу Ліги так і не вийшло. Після декількох неприємних моментів під час першої гонки з групи претендентів на перемогу в осінній серії остаточно випав Анатолій Лутучій. А Євген Артеменко та Олександр Якунін, хоча й фінішували на першому та другому місцях, відіграли в Макарова не так уже й багато — відповідно, 9 та 6 очок — адже Артем зумів надолужити втрачене та перетнув фінішну лінію за крок до подіуму.

Далі — більше. Стартуючи, унаслідок реверсивної решітки, попереду своїх конкурентів Макаров, по-перше, мав можливість швидше наблизитись до лідируючої групи та врешті очолити заїзд та виграти гонку. А по-друге, Артем уник досить пристойного завалу першого кола, у якому постраждали якраз і Артеменко, і Якунін…

Артем Макаров, здобувши загалом 199 очок, виграв осінню серію WarmUp League. А трійку призерів доповнили Євген Артеменко зі здобутком у 162 бали та Олександр Якунін, на рахунку якого 155 балів.