З віртуального кокпіта у реальний

З віртуального кокпіта у реальний
Категорія: eChamps
Tags: ACC Lamborghini TheRealRace
Переглядів: 1018

Компанія Lamborghini, якою, як відомо, керує колишній очільник команди Ferrari чемпіонату Ф1 Стефано Доменікалі, з травня по вересень 2020 року проводила на базі симулятора Assetto Corsa Competizione віртуальну першість The Real Race. Головним призом для трійки найкращих сімрейсерів була обіцяна тридення тестова сесія на реальних болідах Super Trofeo Evo на трасі Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari в Імолі.

Боротьба тривала протягом п'яти етапів — на віртуальних трасах Monza, Spa-Francorchamps, Nürburgring, Suzuka Laguna та Seca, а закінчилась 28 вересня великим фіналом. Заключний та вирішальний раунд пройшов на двох автодромах — Barcelona та Mount Panorama, а комендували подію наживо Емануелє Пірро та Девід Култхард.

Переконливу перемогу в першості, набравши 40 очок, здобув Нілс Нойокс (Nils Naujoks). Другу й третю сходинку турнірної таблиці поділили між собою Джодан Шерратт (Jordan Sherratt) та Маттіас Еггер (Matthias Egger), здобувши в свої активи по 20 очок. Відповідно, саме ця трійка й здобула право провести тренувальні збори та випробувати себе в реальних спортивних болідах.

Обіцяне довго чекати не довелося. Тренування пройшли третього уік-енду жовтня, коли автодром в Імолі здригнувся від гуркоту 620-сильних Lambo, а серця трьох переможців The Real Race вочевидь здригалися від насолоди...