Знову на чолі турнірної таблиці

Знову на чолі турнірної таблиці
Категорія: eChamps
Tags: BallasTeamUkraine RCI SimRacingUA
Переглядів: 1177

Напередодні старту четвертого етапу чемпіонату RCI Endurance, що відбувся на трасі Zandvoort, в українського екіпажу Team Ballas Ukraine були сподівання, що автомобіль Bentley Continental GT3 може конкурувати на голландському кільці з іншими марками автомобілів. Зможе демонструвати гарний темп, і хто зна - принести перемогу українцям, які на минулому етапі в Silverstone втратили лідерство в чемпіонаті. Тож реванш став мотиватором, гарна підготовка - основою, а майстерність - результатом!

Кваліфікація для українського екіпажу завершилася здобуттям третьої стартової позиції. До того ж напередодні Олег і Домінік прийняли рішення, що перший стінт поїде Хорошавін, тож він і вів кваліфікаційну боротьбу. Остаточно стало зрозуміло, що дійсно, Bentley має темп на цій трасі, тоже треба було цей темп трансформувати в результат на фініші.

Після старту Домінік програв позицію і опинився за двома повільними автомобілями McLaren. І якщо згодом красивим маневром в 13-му повороті Хорошавіну вдалося обігнати “британця” під 74 стартовим номером, то, наблизившись до McLaren, що займав другу позицію, так швидко здобути друге місце не вдалося.

Втрачаючи час, Домінік на кожному колі шукав бодай маленьку можливість для атаки, але Zandvoort не той трек, де можно атакувати будь де і з легкістю. Так чи інакше, але перед заїздом на обов’язковий піт-стоп Хорошавіну всеж вдалося дотиснути суперника та вийти на другу позицію. Але на жаль, Bentley, який очолював перегони, вже був далеко попереду.

Олег Пітцик розпочав свій стінт упевнено і доволі активно. Швидко та стабільно долаючи коло за колом Пітцик відіграв деякий час у лідера, та й загалом майже до картатого прапора його темп був швидшим в гонці. Та цього було замало, щоб претендувати на перемогу. Але навіть друга позиція на подіумі гарантувала повернення на першу сходинку турніру. Якщо ж професійно відноситися до діла, це мегатоповий результат!

Друга половина сезону розпочнеться на п’ятому етапі на відмінно знайомому українцям автодромі Mount Panorama біля міста Батарст. Тож боротьба за перемогу в чемпіонаті буде дуже напруженою.