Зустрічайте чемпіонат V10R-League

Зустрічайте чемпіонат V10R-League
Категорія: eChamps
Tags: Assetto Corse v10rleague
Переглядів: 547

Компанія Gfinity при партнерстві з Abu Dhabi Motorsport Management (ADMM) обіцяє прихильникам сімрейсінгу та реального автоспорту нове видовище. У вересні 2020 року стартує перший сезон нового віртуального чемпіонату V10 R-League.

Щоб зрозуміти амбіції та наміри майбутньої першості, достатньо зауважити, що прийняти участь в ній одразу зголосились чотири досить відомі команди зі світу сімрейсингу: Williams eSports, Racing Point, JAESA Team Suzuki (Jean Alesi eSports Academy) та Team Fordzilla. Згодом до цієї групи приєднались BMW Motorsport SIM Racing Team, Red Bull Racing Esports та інші.

Ба більше! За перебігом подій на аренах чемпіонату можна буде спостерігати не тільки в мережі Інтернет, а й по телебаченню - транслювати перегони V10 R-League планують британский канал BT Sport, американська мережа ESPN та STARZPLAY Arabia.

Чемпіонат пройде на платформі Assetto Corsa на спеціально розроблених болідах вагою у 700 кілограмів, які до швидкості під 220 км на годину розганяють 900-сильні  3-літрові двигуни V10.

Формат гоночного івента складатиметься з трьох раундів, за кожен з яких команда може заробити заліковий бал. При цьому, протягом одного івенту команди змагатимуться парами, а календар побудовано таким чином, щоб врешті решт кожна команда поборолася з кожною. Що ж до раундів, то...

Під час першого раунду, який має назву Head to Head, кожен член команди проводить 2- або 3-колові (залежно від довжини траси) двобої з учасниками команди-суперниці. Бал отримує команда, яка перемогла в двох або більше дуелях. Другий раунд має назву Relay Race і передбачає командну гонку-дуель, протягом якої кожний учасник кожної з двох команд у парі по черзі виїздить на трасу, проїзжає одне повне коло та повертається у бокси, передаючи естафету партнеру по команді. Бал отримує команда, яка перемагає у двобої. Ну, і третій раунд - Sprint Race - це гонка, в якій одразу стартують всі пілоти кожної з двох команд, що змагаються між собою в рамках івента, а очко здобуває та команда, яка матиме найкращий підсумок позицій на фініші (за схемою 10-6-4-3-2-1). При чому, на відміну від двох перших раундів, в третьому не виключена нічия. Далі, здобуті під час івентів бали підсумовуються у таблиці першості, за підсумками якої команда-переможець отримає 100 000 фунтів стерлінгів.Календар першості має наступний вигляд:
07 вересня - Monza
14 вересня - Brands Hatch
21 вересня - Nordschleife
28 вересня - Vallelunga
05 жовтня - Laguna Seca
12 жовтня - Spa Francorchamps
19 жовтня - Yas Marina

2020.08.10