2020 Cupra Series завершено

2020 Cupra Series завершено
Категорія: eChamps
Tags: CupraSimRasing Race Room
Переглядів: 536

Минулої суботи, 31 жовтня, відбувся фінальний раунд першості 2020 Cupra SimRacing Series на платформі RaceRoom. Заключний, тринадцятий етап проходив на трасі Макао та без участі двох лідерів особистого заліку.

Девід Нагі (David Nagy) з команди M1RA Esports та Моріц Льонер (Moritz Löhner) з Williams Esports вже гарантували собі “золото” та “срібло”, при тому поборотись один з одним також майже не мали шансів, а тому вирішили обмежитись статусом вболівальників. І повболівати, наприклад, за Бенче Банкі (Bencé Banki) з команди Red Bull Racing Esports.

Протягом сезону словак лише одного разу фінішував за межами топ-10, здобувши дві перемоги (на трасах Nürburgring та Suzuka), а також чотири рази фінішував на подіумних позиціях. В результаті, до фіналу Бенче підійшов, посідаючи третю позицію турнірної таблиці.  Отже його метою на гонку в Макао був захист “бронзи” за підсумками сезону. І мета була досягнена.

Фініш на 4-й позиції в обох 25-хвилинних гонках дозволили Банкі додати в свій актив ще 213 очок. В той же час найближчі суперники — Флоріан Хассе (Florian Hasse) з команди EURONICS Gaming та Джанмарко Фідучі (Gianmarco Fiduci), з команди Absolute Motorsport Racing Team — здобули по 238 балів, врешті програвши Бенче в боротьбі за третю загальну позицію 191 та 219 очок відповідно.

Костянтин Романенко, єдиний з українських сімрейсерів, кому вдавалося кваліфікуватись на перший сервер, останній раунд пропустив, залишившись за підсумками чемпіоната 27-м. А кращим з українців протягом відбору на етап в Макао виявився Михайло Жевнєров, розташувавшись на 209-у місті лідерборду серед майже 1200 учасників. До речі, з урахуванням всіх відбіркових змагань, Михайло посів у підсумковій таблиці лідербордів 41-у позицію. При цьому ця таблиця містить понад 19 тисяч учасників.

02.11.2020