E1Championship. Розіграли 15000$

E1Championship. Розіграли 15000$
Категорія: eChamps
Tags: Race Room
Переглядів: 252

Звісно, список учасників цього чемпіонату, серед яких сімрейсери з Малайзії, Шрі Ланки, Австралії, Філіппін та Сінгапуру, мало про що говорить європейськім шанувальникам віртуальних перегонів. Але E1 Championship, який проводиться компаніями Axle Sports та eGG Network, при участі колишнього пілота Ф1 Алекса Йонга та у партнерстві з ERacing GP та RaceRoom, за рівнем підготовки, проведення, висвітлення та розміром призового фонду не може залишити байдужим.

У середу, 27 січня, на австралійській трасі Mount Panorama Circuit у Батерсті відбувся фінал першості. Не вдаючись у деталі та не акцентуючі уваги на малознайомих прізвищах, викладемо лише декілька фактів про першість загалом та про фінал зокрема.

Календар першості складався з 8 етапів. Формульні боліди платформи RaceRoom,  FRX17, приймали у себе такі відомі траси, як Сепанг, Імола, Спа, Сільверстоун. В рамках кожного етапу проходила кваліфікація та дві гонки — 15-хвилинна та 30-хвилинна з реверсним стартом. Залікові очки нараховувались за підсумками кваліфікації для топ-5 та для топ-15 за кожну з гонок при кількості стратуючих понад два десятки. При цьому у фіналі розігрувались подвійні очки.

Ну, і окремо — про призовий фонд для першої п'ятірки за підсумками чемпіонату. Переможець першості отримав 5000 доларів, другий призер — 4000, третій — 3000, четвертий — 2000 і п'ятий — 1000.