Formula E: Accelerate. За €100000

Formula E: Accelerate. За €100000
Категорія: eChamps
Tags: eFE rFactor2
Переглядів: 264

В останній четвер січня стартувала першість Formula E: Accelerate, яка загалом складатиметься з п'яти раундів та Великого Фіналу. Платформа Чемпіонату - симулятор rFactor2, а гоночна техніка, як витікає з назви - боліди Gen2 електричної Формули. І ще один важливий штрих до портрету турніру - призовий фонд складається з грошового пулу у більш ніж 100 000 євро та тестової сесії за кермом реального боліду в рамках одного з гоночних уік-ендів Чемпіонату Formula E 2021.  

Перший етап Formula E: Accelerate пройшов на вулицях New York City. І переможною ходою по цим вулицям пролетів Ейран Яйовский (Erhan Jajovski). Спочатку він виграв кваліфікацію. Після сесії Ейран зазначав, що кваліфкаційна перемога далася йому нелегко, враховуючи перший досвід формату лише з однією спробою. Але зовні виграш поулу пілотом ROKiT Venturi Racing виглядав легкою здобиччю. Як і перемога в гонці.

Лише протягом перших хвилин після старту, поки Яйовський майже в кожному повороті першого кола вів боротьбу з Мануелем Бьянколіла (Manuel Biancolilla), вболівальники Ейрана мали привід для хвилювання. Але дуже скоро майбутній переможець взяв ситуацію під свій контроль і довів справу до переможного фінішу.

А вже через тиждень, 4 лютого, той самий Яйовський тріумфував під час другого етапу, цього разу на острові Гонконг. І знову Ейран був кращим в кваліфікакції, обігравши Фредеріка Расмуссена (Frederik Rasmussen) та Маріуса Голомбека (Marius Golombeck) у досить щільній боротьбі - трійка помістилась у 50-тисячних секунди. І знову Ейран був кращим під час гонки. Але цього разу він змусив своїх прихильників понервувати під занавіс заїзду, коли протягом двох останніх кіл перебував під тиском з боку Расмуссена. Та все врешті закінчилось другою поспіль перемогою.

Отже, на гонку в Берліні, на третій етап першості, яка пройде 11 лютого, Ейран прибуде в ролі головного фаворита...