Передостання битва ProSIM Series

Передостання битва ProSIM Series
Категорія: eChamps
Tags: ProSIM SERIES
Переглядів: 209

В рамках сьомого етапу турніру ProSIM SERIES пройшла четверта та остання “фанова” гонка для учасників з категорії “сімрейсинг”. Тож саме вона мала вирішити чемпіона цієї категорії. І в цьому питанню, на відміну від подій у основному заїзді, не трапилось ніяких несподіванок. Перемогу розіграли між собою два фаворити — Себастьян Джоб (Sebastian Job) та Максиміліан Бенеке (Maximilian Benecke).

Дуель двох претендентів на титул Fun Cup, які стартували з першого ряду на трасі Watkins Glen, точилась (між іншим — на сток-карах Super Late Model) аж до останнього кола, фактично - до останнього повороту. Фінальне коло лідером розпочав Джоб, але Бенеке вигадав слушний момент і провів рішучу на вирішальну атаку на суперника. На відповідь часу вже не залишалося… На фініші Себасьяна та Максиміліана розділили 146-тисячних секунди. В той час як третій призер Джошуа Роджерс  (Joshua Rogers) відстав від лідерів майже на 9 секунд…

Що ж до основної гонки, то старт її варто було очікувати з особливим передчуттям. Адже багато чого очікували від фаворитів. Багато чого обіцяли такі імена в списку стартуючих, як Макс Ферстаппен, Рубенс Барикелло, Бруно Сена. До того ж ареною основного заїзду етапу обрали бельгійську Спа. Але всі очікування виявились марними.

Відразу після старту декілька інцидентів вивели з боротьби всіх фаворитів, в тому числі Джошуа Роджерса, Лаурина Хейнріха (Laurin Heinrich), Грема Карролла (Graham Carroll), Філіппа Енга (Philipp Eng), Себастьяна Джоба (Sebastian Job). Не зміг уникнути зіткнення і Макс Ферстаппен. В результаті, всі, від кого очікували успіху, або не заробили очок взагалі, або здобули якісь крихти.

А тріумфаторами гонки тим часом стали Сейдж Карам (Sage Karam) та Мак Баккум (Mack Bakkum) з команди Coanda Simsport. При цьому, заради справедливості, слід підкреслити, що Карам стартував з поулу — поруч з Максом Ферстаппеном.

Фінал турніру ProSIM SERIES заплановано на 31 березня.