Поповнення Ferrari Driver Academy

Поповнення Ferrari Driver Academy
Категорія: eChamps
Tags: Assetto Corse Ferrari eSports
Переглядів: 425

Все починалось у вересні, коли на турнір Ferrari Hublot Esports Series зареєструвалося понад 20 тисяч сімрейсерів. А закінчилось 8 листопада під час Гранд Фіналу, в рамках якого 24 фіналісти з”ясовували, хто ж них — тих, хто вдало пройшов всі відбіркові стадії — найкращий. Ареною Великого Фіналу стали траси Mugello, Nordschleife та Monza.

Відвертими фаворитами вирішального етапу турніру були трійка переможців кваліфікаційного турніру в категорії Pro француз Арно Лєкомбе (Arnaud Lacombe), поляк Каміль Павловскі (Kamil Pawlowski) та італієць Джованні де Сальво (Giovanni De Salvo). Гідний спротив їм обіцяла найкраща трійка аматорів - німець Ярно Кох (Jarno Koch), італієць Джанфранко Джигліолі (Gianfranco Giglioli) та поляк Домінік Блайєр (Dominik Blajer). А після першого фінального заїзду, який пройшов на трасі Mugello, все виглядало так, неначе перемогу в турніри легко здобуде саме Арно Лєкомбе.

Француз впевнено провів старт, очолив пелетон і до самого фінішу не віддав лідируючої позиції. В той же час фактично випав з числа претендентів на перемогу в турнірі Ярно Кох, потрапивши в аварію на самому початку гонки, після чого хоча й фінішував дев”ятим, згодом був дискваліфікований суддями.

Але другий заїзд, на кільці Nordschleife, суттєво похитнув шанси Лєкомбе. На перших колах Арно зіткнувся з іншим фаворитом - Камілєм Павловскі, за що був покараний 15-секундним пенальті, який зіпсував французу і гонку, і, як наслідок, Великий Фінал. А тим часом переможну естафету перехопив Джованні де Сальво. Італієць виграв заїзд на Nordschleife.

Далі де Салво, починаючі гонку на трасі Monza з поулу, провів заключний заїзд бездоганно. Попри всі зусилля, Лєкомбе так і не зміг дочекатись бодай найменшої помилки з боку лідера гонки. Француз на фініші програв італійцю всього 34 сотих секунди. Але програв…

Отже Джованні де Сальво виграв перший сезон Ferrari Hublot Esports Series, виборовши право бути зарахованим до Академії Пілотів сімрейсінгової команди Ferrari (Ferrari Driver Academy Hublot Esports Team).