Віртуальні очки у реальний залік

Віртуальні очки у реальний залік
Категорія: eChamps
Tags: ACC Fanatec GTWC
Переглядів: 240

В сезоні 2021 року першість GT World Challenge Europe Endurance Cup пройде за тісної співпраці з одним з провідних виробників обладнання для сімрейсингу — компанією Fanatec. І ця співпраця має на меті зробити реальний та віртуальний спорт ще більш ближчим один до одного. Мова йде про нарахування в залік реального турниру очок, здобутих під час віртуальних змагань.

Календар GTWC Europe Endurance Cup складається з п'яти етапів (перший з них пройде у квітні) — на трасах Monza, Paul Ricard, Spa, Nürburgring та Barcelona. І програма кожного з етапів включатиме віртуальну гонку на відповідній трасі на платформі Assetto Corsa Competizione. Кожна з команд буде делегувати своїх представників для участі у віртуальних заїздах. При цьому зароблені під час цих заїздів очки будуть додаватись у загальний залік реальної першості.

Така практика буде використовуватись вперше в історії автомобільних змагань, тому організатори поки що працюють над алгоритмом того, яку саме кількість віртуальних очок зараховувати у реальний залік, щоб зберегти розумні пропорції. Остаточне рішення з цього питання буде оголошено пізніше. При цьому, в разі, якщо модель позитивно себе рекомендує, її можуть розширити за межі європейського кубку — на турніри GT World Challenge в Америці, Азії та Австралії.